پرفروش ترین‌ ها

اطلاعات

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه ای وجود ندارد.

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

درباره ما

به دیجی گل خوش آمدید:

هدیه دادن از سالیان بسیار دور مرسوم بوده است. ایرانیان جزو نخستین ملتی بودند که به یکدیگر گل هدیه می دادند. اجرای این سنت دیرین در زادروزها، سالگردها، مناسبت ها و آشنایی های شیرین و تلخ، از دیرباز برای حفظ و تحکیم روابط‌ مان با آدم های اطراف و ساختن خاطره های خوب با آنها تا به امروز ادامه داشته است.

خرید هدیه ای مناسب و شرایط تقدیم نمودن آن، یکی از مهمترین اصول در هر رابطه ای به شمار می آید. اینکه چه هدیه ای بخریم، در چه زمانی، چگونه و با چه پیامی آن را تقدیم کنیم، می تواند تعیین کننده میزان صمیمیت روابط مان باشد.

 گروه Digigole با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت های متفاوت در زمینه خرید و فروش گل، محصولات متنوعی را در دسترس شما عزیزان قرار داده است تا به راحتی و در کمترین زمان با استفاده از اینترنت و به صورت خرید آنلاین با انتخاب های مناسب، عزیزان تان را شاد و روابط تان را استحکام بخشید. ما با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و خدمات در زمینه گل،انواع گیاهان آپارتمانی،طراحی و اجرای فضای سبز،تزئینات مراسم و مجالس، شما خوبان را برای خلق لحظات شیرین و به یاد ماندنی یاری می نماییم.                   

    مجموعه­ ما  با در اختیار داشتن کادری برگزیده هدفی والاتر از ارائه­ خدمات فروش اینترنتی را دنبال می­کند. Digigole  از ریز بینی و سلیقه خاص مشتریان خود آگاه است و به همین دلیل محصولاتی را در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می­کند که تحت نظر و سلیقه کارشناسان خود انتخاب شده و بر آن است تا بار سنگین تصمیم گیری را از روی دوش مشتریان برداشته و امکان انتخابی خاص و منحصر به فرد را در مجموعه ای گلچین شده تقدیم مشتریان خود کند.  قیمت های رقابتی در کنار عرضه­ کیفیتی متفاوت و بالاتر نسبت به سایر رقبا وجه تمایز Digigole با سایرین است. همچنین مجموعه Digigole  با به کارگیری نیروهای ماهر و آموزش دیده جهت ناوگان حمل و نقل خود خدمتی متفاوت و در خور شخصیت مشتریان ارائه می نماید.

خاص بودن تنها یک ویژگی نیست، نتیجه یک انتخاب آگاهانه است.

                          «سپاس فراوان از حسن انتخاب شما»